Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

PRODUKTET

RRETH NESH

Profili i Kompanisë

Tianjin Huashuai Teknologjia Co, Ltd ishte themeluar në janar, 1992, ne jemi një prodhues profesional të angazhuar në prodhimin dhe R & D të makinës mesme paketimit dhe enë çeliku inox që përdoret kryesisht për farmaceutike, dispozita dhe industritë e tjera, ne kemi marrë rolin udhëheqës në njëjtën industri për një afat të gjatë në Kinë. Sidomos funksionet shumta dhe intelligentialize e mesme linjës të prodhimit të paketimit arritur zhvillime të konsiderueshme.

Kompania ka bërë rradhazi Tianjin Shkencës dhe Teknologjisë ndërmarrje dhe ndërmarrje kombëtare të teknologjisë së lartë, rritjen e shëndetshme të Huashuai i atribuohet rregullat praktike shkencore.

LAJME

Çfarë është një makinë makinë maskë kanate?

Mask makinë makinë palosshme është i njohur edhe si makinë kanate pambuku. Si emri sugjeron, kjo është maskë kanate. Çfarë është një makinë maskë palosshme? Kjo nuk duhet të shpjegohet më shumë. Duhet të dihet se maskë duhet të palosur dhe të paketuara.

This sudden new coronavirus is a test for China’s foreign trade, but it does not mean that China’s foreign trade will lie down. &nbs...
Tianjin Huashuai: Përfshirja tregun e filmit Paketimi integruar Zinxhiri Packaging Industry
Tianjin Huashuai Pharmaceutical Machinery Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1992 dhe ka një histori prej 16 vjetësh. Në fillim të krijimit të saj, t ...
Tianjin Huashuai Science & Technology Co, Ltd, u dha si Brand Top Ten rekomanduar për të Industrisë Farmaceutike
Më 19 qershor 2017, "Kupa LeCorn" fitoi Kina ushqimit dhe industrinë farmaceutike Marka Ngjarja e 2016 dhe u mbajt në Shangai Dongjiao Hotel. Pas o ...